Privatumo politika

Interneto svetainės www.konsultuojapsichologas.lt privatumo politika įsipareigojame gerbti ir saugoti Jūsų asmens duomenis ir asmenų privatumą. Mūsų svetainės privatumo politika apibrėžia mūsų įsipareigojimą ir atsakomybę, siekiant apsaugoti ir gerbti asmens privatumą; paaiškina, kaip renkame, naudojame ir saugome (tvarkome) asmens duomenis; informuojame duomenų subjektus apie tai, kaip jų asmens duomenys yra tvarkomi ir kokias teises turi kiekvienas duomenų subjektas. Tvarkydami duomenų subjektų asmens duomenis laikomės Europos Sąjungos teisės aktų reikalavimų, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo ir kitų tiesiogiai taikomų teisės aktų, reglamentuojančių asmens duomenų apsaugą, taip pat kompetetingų institucijų nurodymų.

www.konsultuojapsichologas.lt svetainė, kaip ir dauguma interneto svetainių, renka duomenis apie www.konsultuojapsichologas.lt lankytojus. Tai padeda mums suprasti, kiek naudingas yra mūsų interneto svetainės turinys bei kaip galime jį tobulinti ateityje. Rinkdami duomenis interneto svetainėje www.konsultuojapsichologas.lt, visada vadovaujamės šia Privatumo politika, kurioje rasite išsamią informaciją apie tai, kokius duomenis renkame, kaip šiuos duomenis naudojame bei kas turi prieigą prie šių duomenų. Jūs turite daug teisių, leidžiančių Jums kontroliuoti savo privatumą, ir mes užtikriname galimybę jomis pasinaudoti. Toliau rasite informaciją, kaip galite tai padaryti. Turėdami klausimų ar pastebėjimų dėl šios politikos, kviečiame susisiekti su mumis žemiau nurodytais kontaktais.

 

Kokius duomenis renkame ir kaip juos naudojame?

Mes nuolat tobuliname savo interneto svetainę ir siekiame, kad naudotis ja būtų kuo lengviau. Todėl mums būtina žinoti, kuri informacija yra aktualiausia svetainės lankytojams, kaip dažnai jie prisijungia, kokias naršykles ir įrenginius naudoja, kokį turinį dažniausiai skaito, iš kokių jie yra regionų – tad renkami panašūs demografiniai bei statistiniai duomenys. Mes renkame šią informaciją naudodami slapukus.

 

Serverio įrašai

Serveris, kuriame talpinama www.konsultuojapsichologas.lt interneto svetainė, taip pat gali įrašyti užklausas, kurias pateikiate serveriui (Jūsų atidaromos interneto svetainės adresas, Jūsų naudojamas įrenginys ir naršyklė, Jūsų IP adresas ir prisijungimo laikas). Šie duomenys yra naudojami tik techniniais tikslais – užtikrinti, kad svetainė tinkamai ir saugiai veiktų bei išnagrinėti galimus saugumo pažeidimus. Pagrindas šių duomenų rinkimui ir naudojimui yra teisėtas interesas užtikrinti www.konsultuojapsichologas.lt interneto svetainės techninį prieinamumą ir saugumą.

 

Rinkodaros politika

Rinkodaros privatumo politika nurodo, kokius Jūsų asmens duomenis rinkodaros tikslais renka www.konsultuojapsichologas.lt interneto svetainė, kaip juos naudoja ir kam atskleidžia. Taip pat šioje politikoje pateikiama svarbi informacija apie Jūsų turimas teises, susijusias su Jūsų asmens duomenimis. Prašome susipažinti su Rinkodaros privatumo politika ir susisiekti su mumis, jei turite su ja susijusių klausimų ar komentarų.

 

Jūsų duomenų valdytojas

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra Sigita Novikovienė. Susisiekti su Jūsų asmens duomenų valdytoju galite šiais kontaktais:

  • raštu – el. paštu: sigita.novikoviene@gmail.com​
  • žodžiu – tel. +370 657 84554

 

Kiek ilgai išsaugome Jūsų duomenis?

Mes naudoja surinktus duomenis analizei iki trejų metų. Slapukai paprastai galioja trumpai (vieną dieną, savaitę ar mėnesį), bet kai kuriais atvejais gali galioti ir iki vienerių metų.

 

Jūsų teisės ir kaip galite jomis pasinaudoti?

Jūs turite teisę:

  • kreiptis į mus su prašymu suteikti informaciją apie bendrovės tvarkomus Jūsų asmens duomenis;
  • kreiptis į mus su prašymu ištaisyti Jūsų asmens duomenis ir (arba) sustabdyti tokių asmens duomenų tvarkymo veiksmus, išskyrus saugojimą, – tuo atveju, kai susipažinus su asmens duomenimis, Jūs nustatote, kad duomenys yra neteisingi, neišsamūs ar netikslūs;
  • kreiptis į mus su prašymu sunaikinti asmens duomenis ar sustabdyti tokių asmens duomenų tvarkymo veiksmus, išskyrus saugojimą, – tuo atveju, kai susipažinus su savo asmens duomenimis, Jūs nustatote, kad asmens duomenys yra tvarkomi neteisėtai arba nesąžiningai;
  • nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys, kai šie duomenys tvarkomi ar ketinami tvarkyti tiesioginės rinkodaros tikslais arba dėl teisėto intereso, kurio siekia bendrovė arba trečiasis asmuo, kuriam teikiami asmens duomenys;
  • Jeigu Jums kelia susirūpinimą mūsų veiksmai / neveikimas, kuriais galimai nesilaikoma šio privatumo pranešimo arba teisės aktų reikalavimų, galite kreiptis į bendrovę bet kuriuo Jums patogiu būdu.
  • raštu – el. paštu: sigita.novikoviene@gmail.com​;
  • žodžiu – tel. +370 657 84554;

Jūs galite naudotis savo teisėmis pagal galiojančias ES ir vietos teisės aktų nuostatas. Jei Jums paprašius Jūsų asmens duomenys yra ištrinami, mes išsaugosime tik tokios informacijos kopijas, kurios yra būtinos siekiant apsaugoti trečiųjų šalių teisėtus interesus, laikytis valstybės institucijų įpareigojimų, spręsti ginčus, atpažinti trikdžius arba įpareigoti laikytis bet kokių susitarimų, kuriuos esate sudarę su mumis. Galite išjungti slapukus per savo naršyklės nustatymus arba apsilankę čia:

Teisė pateikti skundą