Slapukų politika

Slapukų politika

1. Slapukai ir jų naudojimas:

1.1. Kad Paslaugų teikėjo svetainė tinkamai veiktų, ji į Kliento įrenginį įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus. Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią Paslaugų teikėjo svetainė Klientui joje apsilankius išsaugo Kliento kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje. Dėl to Paslaugų teikėjo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ Kliento veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o Klientui nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

1.2. Paslaugų teikėjas naudoja slapukus siekiant nustatyt Klientų lankymosi Svetainėje įpročius, pagerinti Klientų patirtį lankantis Svetainėje, suteikti personalizuotas paslaugas Klientams. Slapukų informaciją gali sudaryti duomenys apie tai, kaip Klientas naudojasi Svetaine, jo kompiuterio IP adresas, naršyklės tipas, demografiniai duomenys ir, jei Klientas atvyko į Paslaugų teikėjo Svetainę iš trečiosios šalies tinklalapio – puslapio URL nuoroda. Jeigu Klientas yra registruotas vartotojas, tai gali būti duomenys: koks Kliento vartotojo vardas ir el. pašto adresas, kurie gali būti apdorojami serveryje registruojantis. Slapukai suteikia galimybę internetinei svetainei veikti efektyviau ir pagerinti savo paslaugas, be to, teikti informaciją svetainės administratoriams statistikos ar reklamos tikslais.

1.3. Slapukais gaunamą informaciją Paslaugų teikėjas naudoja tokiais tikslais:

1.3.1. nustatyti grįžtančius, registruotus Klientus siekiant atverti tokiems Klientams jų užsakytą Turinį ar Paslaugas;

1.3.2. siekiant išvengti pakartotinės registracijos nuolatiniams Svetainės Klientams;

1.3.3. Kliento vartojimo įpročių stebėsenai, siekiant pateikti Klientui aktualų turinį ir tobulinti portalą pagal Kliento pageidavimus;

1.3.4. Paslaugų plėtrai bei tiksliniam rinkodaros orientavimui.

1.4. Klientas sutikimą dėl slapukų naudojimo duoda tokiais būdais:

1.4.1. pirmą kartą atlikdamas registraciją paslaugų teikėjo portale;

1.4.2. jei Kliento naršyklė priima slapukus – neištrindamas jų ir/ar nepakeisdamas;

1.4.3. Svetainėje, registracijos anketose ir/ar paskyrose pateiktoje Paslaugų teikėjo nuorodoje apie slapukus paspaudęs „sutinku“ žymą.

1.5. Paslaugų teikėjas gali nepažeisdamas teisės aktų apjungti informaciją, gautą naudojant slapukus, su informacija, gauta apie asmenį kitomis priemonėmis, pvz., informacija apie naudojimąsi paslaugomis.

1.6. Aukščiau nurodyti tretieji asmenys reklamos tikslais gali rinkti tiek anoniminę, tiek ir asmeninę Kliento informaciją, taip pat naudoti tiek sesijos slapukus, tiek ir nuolatinius slapukus, galiojančius tam tikrą laiko tarpą. Detaliau apie trečiųjų asmenų slapukus ir privatumo politiką Klientas gali sužinoti susipažinęs su konkretaus trečiojo asmens privatumo politika.